Skupiny

Zážitky se násobí počtem zúčastněných.

Plánování cesty se většinou neobejde bez zdlouhavého zařizování, zejména pokud musíte zajistit hladký průběh pro větší skupinu.  Nabízíme Vám proto pomocnou ruku. Zjistíme možnosti u různých dodavatelů a Vám pošleme tu nejlepší možnou nabídku. Zároveň za Vás rádi pohlídáme termíny plateb a včasné zaslání ostatních nezbytných dokumentů. 

Ubytování

Zdarma Vám zašleme nabídku několika hotelů, které odpovídají Vašim požadavkům, abyste si v klidu vybrali ten nejvýhodnější pro Vaši skupinu.

Nabízíme skupinové slevy, ubytování zdarma pro organizátora a s hotelem domluvíme i další služby jako např. lepší pokoje pro VIP členy, parkování zdarma, zvýhodněné stravování atd.

Doprava

Rádi zpracujeme nabídku pro trasu, kterou potřebujete. Nabízíme moderní autobusy a profesionálně vyškolené řidiče.

Využijte tuto dopravu pro jednotlivé transfery po městě, okružní jízdy, kongresy  nebo dopravu do cílové destinace. Snažíme se o Vaše maximální pohodlí a spokojenost.

Letenky

Objednáte-li 10 a více letenek získává celá skupina nejen stejnou cenu, ale i možnost pozdější úhrady, výhodnější storno podmínky, jednodušší papírování a navíc můžou všichni sedět u sebe. 


Máme nabídku pro libovolné typy skupin

ZÁJEZDY
ZÁJEZDY
FIREMNÍ AKCE
FIREMNÍ AKCE
ŠKOLY
ŠKOLY


... a samozřejmostí jsou    zvýhodněné kompletní služby.

VÍZA
VÍZA
PROHLÍDKY
PROHLÍDKY
STRAVOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
SPORTOVNÍ TÝMY
SPORTOVNÍ TÝMY

Skupinová poptávka

Pošlete si nezávaznou poptávku a zjistěte, jaké jsou možnosti pro Vaši skupinu.