Letenky

S hlavou v oblacích.

Pro zajištění online letenek dlouhodobě spolupracujeme se společností Kiwi, což je jedna z nejrychleji rostoucích společností na světě. S naší pomocí tak můžete nejen nejvýhodnější letenky vyhledat, ale také všemožně zkombinovat a to i letecké společnosti, které spolu vzájemně nespolupracují.  


Pokud si nejste jisti názvem cílové stanice v dané destinaci, využijte bezplatného automatického rádce, který vám cestu sám naplánuje! Stačí si jen zaškrtnout, jakým dopravním prostředkem chcete cestovat (letadlo, vlak, autobus) a potom si vytisknout přesný itinerář cesty a začít balit.  Ano, mám zájem.

VYHLEDEJTE, KOMBINUJTE, REZERVUJTE


NÁŠ TIP:

Potřebujete nějaký čas na rozmyšlení? Pokud nechcete letenku ihned závazně rezervovat a platit, využijte naši nezávaznou poptávku. U klasického dopravce jako ČSA, British Airways, Emirates, Lufthansa, atd. umíme let předběžně rezervovat a závazné potvrzení včetně platby může být až za několik dní. 

Jak to funguje?                   Skupiny                         Ubytování                          Pronájem aut                        Trajekty 

Co Vás zajímá?              Cestovní pojištění        Doprava z/na letiště       Parkování na letišti