O nás

Dovolte nám, abychom se "malinko"  představili.

Náš příběh

Naše společnost byla založena v roce 1992 studentem ČVUT v Praze a začínala zprostředkováním ubytování na vysokoškolských kolejích v době letních prázdnin. Díky velkému zájmu, především studentů jsme se sice stále zaměřovali na rezervace levného ubytování v Praze,ale už to bylo celoročně. 

Postupem času jsme naši nabídku rozšířili na ubytování po celé České republice. Mimo ubytování jsme začali nabízet také další služby cestovního ruchu a proto vznikla cestovní agentura, která nabízela zahraničním turistům kompletní pobyty především v Praze. 

Protože jsme začínali úplně z nuly a neměli v oboru žádné kontakty našimi prvními klienty mezi cestovními kancelářemi byli ty z bývalého "východního" bloku. Tam také vznikalo mnoho nových firem, které se nebáli s námi spolupracovat a navíc poptávali levné ubytování, kterého jsme měli dostatek. 

Postupně jsme proto osobně objeli prakticky všechny země od Estonska po Rumunsko a zajišťovali jejich klientům pobyty v České republice.

V době nástupu internetu jsme si zaregistrovali několik zajímavých domén, včetně www.hostel.cz a zjistili, že to perfektně funguje

Tím vznikl nový původně internetový projekt 1BigEurope.com kde jsme spojili naše znalosti z cestovního ruchu, výborné kontakty ze zemí střední a východní Evropy a začínající internetové dovednosti. Název firmy jsme odvodili od očekávání, že v budoucnu budeme " jedna velká Evropa" což se také o několik let později stalo a většina zemí které jsme nabízeli se stala součástí EU.

Díky šikovnosti kamarádů, kteří se nám starali o internetové stránky a troše štěstí jsme se objevovali na prvních místech ve vyhledávačích Google a Yahoo pro hledání ubytování ve většině hlavních měst 14 zemí, které jsme nabízeli.

Vše fungovalo perfektně, takže i zde jsme postupně přidali další cestovní služby a začali nabízet služby skupinám a cestovním kancelářím přijíždějícím do celé Evropy.

V současné době jsme se pro jednotlivce, kteří si chtějí vše zařídit z pohodlí domova spojili s celosvětově nejlepšími online prodejci cestovních služeb a v jejich nabídce najdete celý svět.  

Pro skupiny, firemní a sportovní akce pro pobyty v Evropě stále využíváme našich osobních kontaktů a díky dlouhodobé spolupráci s osvědčenými a silnými místními partnery jsme schopni zajistit profesionální služby, dokonalou znalost místního prostředí a téměř okamžitou pomoc v krizových situacích.

Naše idea je jednoduchá - cestujte, pracujte, bavte se a poznávejte svět        kolem sebe jednoduše a bez starostí.


Ostatní kontaktní údaje:

rezervační oddělení:  reservation@1bigeurope.com

     účetní oddělení: accounting@1bigeurope.com

                                    obchodní oddělení: sales@1bigeurope.com

                            marketingové oddělení: marketing@1bigeurope.com 

                                     datová schránka: nk5g7yr

                                 Vedení společnosti:

Ing. Petr Čech                Klára Zuzčaková              Ing. Jana Rybářová
 ředitel společnosti                          obchodní oddělení                       účetní oddělení


                         IČO: 27262782                                          DIČ: CZ27262782


Petr již jako student založil tuto cestovní agenturu s cílem nabízet kompletní cestovní služby pro všechny od baťůžkářů po businesmany. Jeho sny se staly skutečností a jeho vize nás posouvají stále dál.

Klára je náš rezervační kouzelník, který proměňuje Vaše sny ve skutečnost. Miluje cestování, což je na její práci znát. Můžete se spolehnout, že vždycky pro vás najde ten nejvhodnější hotel a k tomuposkytne spoustu užitečných rad.

Jana zajišťuje hladký chod celé firmy. Její království jsou čísla, analýzy, kalkulace a finanční výstupy. Právě její zásluhou se můžeme všichni ostatní věnovat jen a pouze VÁM našim klientům a parťákům na cestách.