O nás
Dovolte nám, abychom se malinko představili.

Naše společnost byla založena v roce 1992 a zabývala se internetovým zprostředkováním ubytování. Naše podnikání začalo v České republice a proto zde stále máme hlavní kancelář. Jako malá firma jsme se zaměřovali na rezervace levného ubytování v Praze. Postupem času jsme naši nabídku rozšířili na ubytování všech cenových kategorií nejen v celé České republice, ale v celém světě.

V roce 2005 jsme se přejmenovali z původního názvu Petros na 1BigEurope, a.s., jelikož tento název mnohem více vypovídá o naší filosofii cestování bez hranic.

Jsme hrdí na to, že v dnešní době spolupracujeme s celosvětově nejlepšími online prodejci ubytování a služeb a v naší nabídce najdete stovky tisíc ubytovacích kapacit po celém světě. Díky týmové spolupráci s osvědčenými a silnými partnery jsme schopni zajistit profesionální služby, dokonalou znalost místního prostředí a téměř okamžitou pomoc v krizových situacích.

Naše idea je jednoduchá - cestujte, pracujte, bavte se a poznávejte svět kolem sebe jednoduše a bez starostí.


Ostatní kontaktní údaje:

rezervační oddělení:  reservation@1bigeurope.com

     účetní oddělení: accounting@1bigeurope.com

                                    obchodní oddělení: sales@1bigeurope.com

                            marketingové oddělení: marketing@1bigeurope.com 

                                     datová schránka: nk5g7yr

                                 Vedení společnosti:

Ing. Petr Čech                Klára Zuzčaková              Jana Rybářová
 ředitel společnosti                          obchodní odd.                              účetní odd.


                         IČO: 27262782                                          DIČ: CZ27262782


Petr již jako student založil tuto cestovní agenturu s cílem nabízet kompletní cestovní služby pro všechny od baťůžkářů po businesmany. Jeho sny se staly skutečností a jeho vize nás posouvají stále dál.

Klára je náš rezervační kouzelník, který proměňuje Vaše sny ve skutečnost. Miluje cestování, což je na její práci znát. Můžete se spolehnout, že vždycky pro vás najde ten nejvhodnější hotel a k tomuposkytne spoustu užitečných rad.

Jana zajišťuje hladký chod celé firmy. Její království jsou čísla, analýzy, kalkulace a finanční výstupy. Právě její zásluhou se můžeme všichni ostatní věnovat jen a pouze VÁM našim klientům a parťákům na cestách.