Reference

Důvěřuj, ale prověřuj.

Napsat se dá cokoliv... Pokud si budete chtít ověřit, jak fungujeme a jaké zkušenosti s námi mají naši klienti, rádi Vám to umožníme. V případě zájmu, během jednání o spolupráci, poskytneme kontakt na konkrétní osoby.

Níže uvádíme pár základních informací, které nás pomohou charakterizovat. Pro klienty jsme realizovali mnoho různých akcí a toto je jen krátká ukázka těch nejzajímavějších...

Nástěnka


Leoš

Milá Kláro, moje manželka a já jsme se právě vrátili z dovolené v Estonsku. Byli jsme mile potěšeni plynulostí a rychlostí při vyřizování rezervace. Všechno proběhlo v pořádku a proto Vám píšu, abych Vám ještě jednou poděkoval. Mám kamaráda žijícího v Americe, který se v září chystá do Prahy a proto jsem ho odkázal na Vaši cestovku. Věřím, že bude spokojený stejně jako my.

Petra

Děkuji za poslání ubytovacího poukazu, který v pořádku dorazil. Rezervace s Vaší firmou byla velmi rychlá, jednoduchá a zřetelná. Rezervační systém je přehledný a dobře se s ním pracuje. Vybraný hotel se nacházel v klidné lokalitě, přesně jak jsme si přáli. Děkuji za Vaši asistenci při dokončení rezervace. Vaši adresu jsem přeposlal svým známým, kteří se právě chystají na cestu do Evropy.

David

DĚKUJI! Jen jsem chtěl napsat, že váš  rezervační systém byl velice rychlý a jednoduchý. Rád bych pochválil i paní Kláru, která byla velmi ochotná a vstřícná.  Těším se na další dovolenou, kterou si určitě zajistím opět přes 1BigEurope, protože si chci hlavně užít čas s rodinou a neřešit žádné problémy.  Ještě jednou děkuji a budu vás doporučovat všem svým známým.

Naše NEJ

NEJvíce navštívených zemí

Zařídili jsme kompletní cestovní služby včetně ubytování, transferů, zasedacích místností, stravování a prohlídek pro 11 lidí v 9 zemích.


NEJvětší skupina
Zařídili jsme ubytování pro 2 700 lidí během koncertu Rolling Stones, stejně jako vstupenky, výlety a transfery.

NEJdelší ubytování
Pro 140 studentů jsme zorganizovali pobyt několika měsíční pobyt v Praze.

NEJzajímavější pobyt
Pro 30 studentů jsme zajistili 17ti denní cestu po Rusku včetně ubytování, transferů a přeletů s vnitrostátními linkami stejně tak jako setkání s místními zástupci masmédií a speciální tématická setkání.

NEobvyklá služba
Zajistili jsme 30ti minutový let proudovým stíhacím letounem MIG 29.


Napsali o nás


Nabízím i let stíhačkou  

 

Kromě ubytování a dalších standardních služeb nabízí lounská cestovní agentura 1BigEurope třeba i let stíhačkou MiG-29. Kdo je ochoten investovat deset tisíc eur, může si to vyzkoušet.   
                         

Celý článek naleznete pod odkazem "stáhnout". 

Křižovatka světa             v Lounech

Malá kancelář v Lounech, kde neustále zvoní telefon, operátorky vyřizují jeden mail za druhým, pracovní tempo působí na nezasvěcené přímo vražedně. Firma 1BigEurope a.s. patří mezi nejlepší ve svém oboru na světě.                          

Celý článek naleznete pod odkazem "stáhnout". 

Aby si obchodní partner vzpomněl

Všichni si lámeme hlavu, jak to zařídit, aby si obchodní partner vzpomněl zrovna na naši společnost, když potřebuje služby, které nabízíme. Všichni přeci máme kvalitní výrobky a služby za skvělé ceny, takže co dál? 

Celý článek naleznete pod odkazem "stáhnout".