Pronájem aut

Cestovat si v klidu po svém, s námi není žádný problém.

U nás najdete auto pro každou příležitost s možností rezervace kdykoli a odkudkoli. Spolupracujeme se společností RentalCars, abychom vám dopřáli ten luxus si v klidu prohledat světové autopůjčovny, porovnat ceny a provést přímou rezervaci u vybrané autopůjčovny.

VYHLEDEJTE, POROVNEJTE, REZERVUJTE

              Proč si rezervovat vůz předem

                jistota dostupnosti vozu                                                                  široká nabídka destinací a vozů

               • rezervace a platba bez stresu   


Spolupracujeme s těmi nejlepšími:

... zajímavé tipy

Jednosměrný pronájem

Půjčit si auto, jet kamkoliv se vám bude chtít, auto zaparkovat a dál pokračovat po vlastní ose. Je to pro vás zajímavé? Pokud ano pronajměte si vůz jen na jednu cestu. Půjčovna se postará o vrácení auta sama.

Přileťte & Odjeďte

Pokud potřebujete být samostatní a flexibilní již při vykročení z letištní haly? Pak využijte nabídku pronájmu auta přímo z letištního parkoviště. Rezervujte si jej předem a po přistání letadla, na vás bude již čekat.


NÁŠ TIP:

Pokud nevíte, jaké auto si vybrat, jednoduše si vybraná auta uložte a prohlédněte si je později. Stačí, když u každého vozu kliknete na tlačítko Uložit na později. 

 Jak to funguje?              Skupiny                         Ubytování                         Letenky                        Trajekty

 Co Vás zajímá?              Cestovní pojištění           Doprava z/na letiště         Parkování na letišti