Doplňkové služby

Další služby, které se občas hodí.

Pro svou skupinu jste již vybrali ubytování i dopravu. To je určitě nejdůležitější. Aby jste si výlet užili v klidu a bez stresu, doporučujeme zajistit co nejvíce služeb ještě před příjezdem. Z hlavní nabídky jsou to letenky, doprava přímo na hotel nebo cestovní pojištění a z těch doplňkových potom exkurze s průvodcem, slevové karty nebo restauraci. 

Víza

Ověřte si předem, zda budete vízum do své cílové destinace potřebovat. Zajistěte si nutné doklady, fotky, potvrzení či zvací dopisy. 

Vstupenky

Objednejte si vstupenky na nejrůznější sportovní a kulturní akce v klidu a předstihu. Poradíme s výběrem nebo navrhneme možnosti. 

Okružní jízdy a exkurze

Exkurze s průvodcem, výlety nebo okružní jízdy dokážeme zařídit takřka kdekoli (hrady, zámky, pivovary, výrobní závody, atd.). Vždy záleží na Vašich přáních a požadavcích. 

Průvodci

Aby celý pobyt proběhl v pořádku a bez zbytečných problémů, doporučujeme si na dobu společného programu najmout místního průvodce. Garantujeme prověřené, jazykově vybavené průvodce s praxí. 

Vlakové a autobusové lístky

Cestu vlakem nebo autobusem si s námi naplánujte předem. Nabízíme slevy pro skupiny, děti, studenty i důchodce. Pro Vaše pohodlí je mnoho spojů bezbariérových, s občerstvením nebo možností využívat Wi-Fi zdarma.

Městské slevové karty

Umožní Vám navštívit většinu nádherných míst v daném městě mnohem levněji. Po dobu platnosti můžete zdarma využívat městskou hromadnou dopravu, letištní transfery, vstupy do většiny památkových objektů a mnoho dalších slev.

Trajekty

Dejte své dovolené jiný rozměr a vydejte se na cestu trajektem. Může sloužit jen k překlenutí malé vzdálenosti nebo si jízdu naplánujte jako netradiční výlet. Vaše pohodlí je zajištěno a na zavazadla neplatí žádná omezení. Více informací zde...

Stravování

Při plánování dovolené nebo výletu nezapomínejte, že bez dobrého jídla se zkrátka neobejdete a s prázdným žaludkem budou všechny zážitky jen poloviční. Zajistěte si kvalitní restauraci předem, vyhnete se dlouhému čekání a rozhodování na místě.