Cestovní služby

Ukažte všem, v jak krásné zemi žijeme.

Naše služby jsou určeny všem sportovcům, jejich doprovodu, fanouškům i VIP klientele. Klientům nabízíme celoroční výhodnou spolupráci s průběžným zajišťováním cestovních služeb, ale i jednorázové akce.

Cestovní sportovní servis

Jako bývalí sportovci známe sportovní prostředí a nepřekvapí nás proto specifické požadavky sportovců, kterým se snažíme vycházet maximálně vstříc při zajišťování cestovních služeb.

Doprovod a fanoušci

Pro cestující doprovod a fanoušky zajistíme vhodné služby dle jejich představ tak, aby si návštěvu akce příjemně užili. Nabízíme individuální péči pro VIP osoby.

Cestovatelské zážitky

Umožníme Vám zkombinovat sportovní pobyt s poznáním destinace, kde se koná sportovní akce. Užijte si návštěvu turistických zajímavostí, kulturních akcí nebo speciálních exkurzí více .

Služby v České republice

Pokud pořádáte sportovní akci nabízíme pomocnou ruku a postaráme se Vám o kompletní organizaci cestovních služeb pro přijíždějící účastníky a poradíme s možným programem.


NÁŠ TIP:

Máme nabídku pro různé úrovně sportovců a nehraje roli, jestli jde o jednotlivce, menší skupiny či velké výpravy. Pro skupiny nabízíme speciální služby.

Jak to funguje?
Co Vás zajímá?