Sport a zábava

Ne všechno je nutné měřit na branky, body a vteřiny.

Jako zpestření celoroční sportovní dřiny nabízíme cestování spojené s pohodou a poznáváním. Dopřejte si společný zážitek i mimo sportovní kolbiště.

Posezónní cesty

Odměňte se po náročné sezoně společnou cestou a užijte si zasloužený odpočinek. Společně vymyslíme takový program, že na sportovní výsledkové stresy ani nevzpomenete. ☺

Cestovatelské zážitky

Poznejte zajímavá města, navštivte zábavní parky nebo si jen odpočiňte si na pláži. Tyto aktivity tvoří podstatnou část našeho programu. Je vhodný pro amatérské týmy, které chtějí spojit příjemné s užitečným. 

Setkání s místními

Zorganizujeme přátelské utkání proti místnímu soupeři na podobné úrovni, kde výsledek není nejdůležitější. Následující společné posezení spojené s ochutnávkou místních specialit je pak vítěznou kombinací, jak poznávat nové přátele.

Tématické cesty

Pokud hledáte sportovní inspiraci zajistíme setkání se zahraničními kolegy, návštěvy sportovních škol, tréninkových akademií a prohlídky světoznámých stadionů včetně jejich zázemí.


NÁŠ TIP:

Barcelona je nejen nádherné město plné obdivuhodné architektury, památek a obchodů, ale je téměř dokonalá i co se týče sportu. Na konci sezony je tu stále teplo, využijte perfektní dopravní spojení a prohlédněte si sportoviště olympiády 1992 nebo stadion FC Barcelona. Navštívit můžete kromě fotbalu i házenou nebo basketbal.

Jak to funguje?   
Co Vás zajímá?