Účast na sportovních akcích

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Využijte příležitost k tomu, aby jste získali nové sportovní zkušenosti při setkávání se zahraničními soupeři a jinými kulturami v jejich prostředí. Účast na sportovní akci v zahraničí může poskytnout ideální základ pro sportovní turné, tréninkový kemp popř. delší pobyt v dané zemi, který využijete jako odměnu nebo motivaci do další práce. 

Účast na akcích v zahraničí

Pomůžeme Vám nebo Vašemu týmu najít vhodný turnaj nebo sportovní soutěž od mládežnických po veteránské. Zajistíme nejen kompletní cestovní služby, ale také registraci a veškerou komunikaci s pořadatelem akce.

Přípravná utkání

Zajistíme přípravná utkání navazující na program návštěvy zahraniční sportovní akce se soupeři na požadované úrovni. Další možností spolupráce je organizace turné přátelských zápasů ve vybrané zemi jako samostatné akce.  

Služby pro jednotlivce v zahraničí

Naše služby nabízíme nejen týmům, ale i jednotlivcům a jejich doprovodu, abychom jim usnadnili logistiku účasti na zahraniční akci. Rádi zajistíme sportovní cestovní služby všem, kteří nemají zkušenosti nebo čas, se tím zabývat.

Organizace akcí v České republice

Pomůžeme s organizací sportovní akce, kterou pořádáte. Nabízíme pomoc nejen se zajištěním cestovních služeb pro účastníky, ale i mnoha dalších činností, které Vám umožní soustředit se jenom na to, co potřebujete.

Jak to funguje?
Co Vás zajímá?