Reference

Pár hezkých slov od našich klientů.

Jsme opravdu potěšeni, že můžeme pracovat v cestovním ruchu. Milujeme totiž ten pocit, když někomu zařídíme nádhernou dovolenou, výlet nebo se staneme "strůjci" nějakého výjimečného okamžiku. Nejhezčí odměna pro nás je vaše spokojenost. Bohužel není možné se s vámi vždy potkat osobně, a proto jsme vděčni za zpětnou vazbu. Nezáleží na tom, jestli jste skupina nebo jedete sami, ale budeme nadšeni, když se s námi podělíte o vaše pocity.

Emil

Zdravím Vás. Právě jsme se vrátili z výletu v Barceloně. Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělou organizaci a doporučení. Všichni byli nadšení a nejvíc samozřejmě ze skvělého fotbalu, na který jsme se díky Vám dostali. Byl to neskutečný zážitek vidět to všechno na vlastní oči. Budeme z toho ještě dlouho čerpat.

Jana

Milá Kláro, ráda bych touto cestou vyjádřila svou vděčnost za pomoc během řešení problému s mojí kreditní kartou. Bez Vás bych se s panem recepčním asi nedomluvila a nebyla schopná dořešit platbu. Velmi oceňuji Vaši ochotu, rychlost a hlavně lidský přístup. Budu Vás všem doporučovat.

Anežka
Dobrý den. Jsem již starší člověk, který se toužil se svými stejně starými přáteli podívat do Londýna. Díky Vašemu jednoduchému a přehlednému rezervačnímu systému jsme si hotel nejen vybrali, ale také sami objednali, zaplatili v hotelu když jsme dorazili a nikde nenastal problém.  Kéž by bylo víc takhle přehledných systému v naší zemi.

Jarda
Dobrý den, nedá mi to a musím vám napsat pár slov. Zařizoval jsem prodloužený víkend pro skupinu 12 lidí a měl jsem celkem obavy, aby vše klaplo. Díky Vašim zkušenostem proběhlo vše podle mých představ. Díky moc za skvělý raut během závěrečného večeru, o kterém se mluvilo ještě během našeho návratu domů.

Eva

Na Vaši stránku jsem narazila náhodou během plánování našeho výletu. S přáteli jsme se rozhodli podniknout cestu přes 5 zemi a chtěli jsem kus cesty absolvovat trajektem. Bohužel jsme úplně nevěděli, jak vše zařídit. S Vaši pomocí to ale najednou nebyl žádný problém a dokonce jste nám doporučili i pár věcí, které jsme během výletu opravdu kvitovali. Ještě jednou DĚKUJEME!

Dan

Rád bych Vám poděkoval za perfektní služby a přístup. Navštívili jsme lázně v Maďarsku a na Slovensku, které byly mimochodem úžasné a určitě se tam budeme vracet. Platba se řešila až při našem příjezdu a v Maďarsku nám vyšli vstříc s pokojem i parkovacím místem v podzemních garážích. Uvítali jsme i navrženého průvodce a restauraci. Byl to úžasný a relaxační zážitek díky Vám.

Lýdie

Jste naprosto úžasná. Ubytování dopadlo na jedničku a transfery také. Nejvíce nás nadchla parní lokomotiva, kterou jela většina z nás úplně poprvé. Děkuji také za vyřízení slevových karet na městskou dopravu. Neměli jsme o této službě ponětí a moc nám to usnadnilo městské přejezdy. Už se těším na naší další cestu a tentokrát asi pojedeme i mimo Evropu. Jen tak dál.

Pavel

Už jsem toho procestoval hodně jak s cestovní kanceláří tak i na vlastní pěst. Musím tedy uznat, že odvádíte perfektní práci. Vaše stránky jsou jasné a přehledné a ještě k tomu dokážete poradit, kam se podívat nebo na co si dát pozor. Rád bych taky zmínil jednoduchý rezervační systém, který nemá žádné skryté "nachytávky".  Mohu všem doporučit.


Simča

Přes tuto stránku jsem zajišťovala svatební cestu pro mou sestru. Ráda bych touto cestou poděkovala za veškerou moc při organizaci. Měla jsem obavu, aby se něco nepokazilo, ale vše dopadlo na jedničku. Moje sestra byla nadšená a úplně ji dostala romantická výzdoba  pokoje a veškeré zamilované drobnosti od personálu hotelu a restaurace.